Nowe modele 3d lamp LOFTLIGHT!

Modele 3d lamp – dwg, 3ds, fbx, c4d

Ściągnij modele naszych lamp i użyj ich w swoich projektach! Kliknij poniżej, aby pobrać pełną paczkę naszych modeli we wszystkich formatach!

POBIERZ WSZYSTKIE MODELE

Użyj w projekcie!

Nasze modele udostępniamy bezpłatnie. Zapraszamy do korzystania przy tworzeniu wizualizacji 3D lub innych projektów.

Jeśli interesuje Cię wyłącznie konkretny model lampy – wybierz go z poniższej listy.

Jeśli nie mamy modelu, który jest Ci potrzebny – napisz: katarzyna@loftlight.eu

 

Potrzebujesz innych modeli?

Już wkrótce nasza baza powiększy się o kolejne modele 3D.

Jeśli chcesz się dowiedzieć nad jakimi modelami aktualnie pracujemy lub zgłosić nam potrzebę na konkretny model lampy to napisz do nas na maila:

katarzyna@loftlight.eu

Dla zespołu Loftlight współpraca z architektami i dekoratorami wnętrz jest niezwykle ważna, dlatego zdecydowaliśmy się udostępnić bibliotekę modeli 3D lamp prezentowanych w naszej ofercie. Pliki dostępne są w kilku formatach, dzięki czemu z łatwością można je wykorzystać w wizualizacjach.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym katalogiem dostępnych modeli 3D. Zapewniamy fachowe doradztwo i pomoc w korzystaniu z naszych zasobów. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem w projekcie modelu 3D lampy, który nie jest jeszcze udostępniony, bardzo prosimy o kontakt.

Mamy nadzieję, że nasze lampy sprawdzą się w tworzeniu idealnych projektów wnętrz dla klientów o zróżnicowanych wymaganiach. Zobacz, jakie modele lamp 3D przygotowaliśmy i dopasuj je do tworzonych przez siebie aranżacji wnętrz.

Lampa 3D – pobierz nasze modele

Szukasz lampy, która doskonale sprawdzi się podczas tworzenia Twojego projektu dla klienta? Czy może potrzebujesz inspiracji lub produktu, który doskonale odnajdzie się w Twojej wizualizacji wnętrza i zaskoczy klienta niepowtarzalną formą? Pobierz nasze modele lamp i wykorzystaj je w swoich projektach. Możesz pobrać zarówno pełną paczkę naszych modeli we wszystkich formatach, jak i konkretnych, wybranych przez siebie modeli lampy 3D. Wszystkie modele udostępniamy bezpłatnie, dodatkowo stale pracujemy nad powiększaniem naszej bazy o kolejne modele lamp 3D. Dbamy o naszych klientów, dlatego chętnie przygotujemy model 3D konkretnego rodzaju lampy, który spotkał się z zainteresowaniem, jednak nie ma go w naszej bazie. Ogromne doświadczenie i profesjonalizm sprawia, że jesteśmy elastyczni i gotowi odpowiedzieć na wszystkie potrzeby naszych klientów. Możliwość pobrania modeli lamp 3D daje również szansę lepszego poznania wszystkich naszych produktów i wyboru tego, który najlepiej wpisze się w tworzony przez Ciebie projekt.

Modele lamp 3D – dlaczego warto z nich skorzystać?

Tworzenie projektów wnętrz wymaga odnalezienia dodatków i wyposażenia, które dopełnią charakter wnętrza. Wykorzystanie przygotowanych modeli lamp 3D z naszego katalogu z pewnością pozwoli sprostać wszystkim oczekiwaniom Twoich klientów, ale przede wszystkim pozwoli na zaoszczędzenie czasu i wykorzystanie w wizualizacji dokładnie tego elementu, który został wybrany. Poza tym nasze wszystkie produkty są wytwarzane wyłącznie w Polsce, z najlepszych gatunkowo materiałów. Większość lamp powstaje z ręcznie wylewanego betonu, a każdy produkt jest unikatowym egzemplarzem pod względem faktury i koloru materiału. Wyróżnia nas nowoczesne wzornictwo, które doskonale odnajdzie się w wielu wnętrzach, a szczególnie tych loftowych i industrialnych. Zachęcamy do współpracy wszystkich architektów, dla których przygotowaliśmy modele lamp 3D. W celu pobrania naszych modeli lamp 3D wystarczy jedynie kliknąć przygotowaną na naszej stronie ikonkę, dzięki czemu można przenieść się do katalogu wszystkich lamp w różnych formatach.