Zobacz na żywo nasze lampy

W naszym showroomie zobaczysz całość naszej aktualnej kolekcji, a także oświetlenie z oferty LampaLampa.pl

Talma Table
Pola
Tera - Ochre
Malta Metal
Orto Merbau

 

Dobierz odpowiednie kolory

Zaprezentujemy Ci całość możliwości naszych lamp.

Dobierzesz indywidualnie:

odcień betonu

kabel w oplocie

dodatki metalowe

Na miejscu dobierzesz też odpowiednie żarówki dekoracyjne.

 

Użyj Google Maps

Aby pomóc sobie w znalezieniu naszej firmy.

ROBOTNICZA 64 W MAPACH

 

Nie tylko lampy!

W naszym showroomie możesz też zobaczyć meble oraz dodatki z oferty Kala Studio Wrocław.

WIĘCEJ INFORMACJI

Lampy podłogowe

 

Showroom Loftlight – Wrocław

Chcesz w swoim mieszkaniu postawić na wyjątkowe, nieoczywiste oświetlenie, dzięki któremu pomieszczenie będzie miało wyjątkowy charakter? W naszym showroomie we Wrocławiu możesz na żywo zobaczyć i ocenić oferowane przez nas oświetlenie. W wielu przypadkach może to być zupełnie inna jakość wyboru niż kupowanie elementów oświetlenia po zapoznaniu się z opisem i zdjęciami produktu dostępnymi online. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że zakupione lampy idealnie dopasują się do Twojej przestrzeni i spełnią swoje zadanie. Ponadto w naszym showroomie istnieje możliwość skonsultowania się z ekspertami i zadania pytań o nurtujące kwestie i rozwianie wątpliwości dotyczących montażu oświetlenia, które znajdziesz w naszej ofercie. Nasi wykwalifikowani eksperci są w stanie doradzić najoptymalniejsze rozwiązanie w kwestii oświetlenia dla klientów zdecydowanych na zakup. Dzięki temu, że można zobaczyć nasze produkty na żywo, łatwiej jest dokonać świadomego wyboru i wybrać produkt, który spełni wszystkie potrzeby i oczekiwania. Taką możliwość dajemy naszym klientom w showroomie we Wrocławiu przy ul. Robotniczej 64.

Postaw na stylowe oświetlenie od firmy Loftlight z Wrocławia

Zachęcamy do sprawdzenia, jak prezentują się nasze wyjątkowe lampy – zapraszamy do odwiedzenia naszego showroomu, gdzie prezentujemy produkty z najnowszej kolekcji.

W tym miejscu klienci mają również możliwość zapoznania się z nowymi trendami w designie i aranżacji wnętrz. Wizyta w showroomie bardzo często przekłada się na lepsze i bardziej świadome wybory produktów, które służą nam przez wiele lat. Zapraszamy!

Dlaczego skorzystanie z naszej oferty dotyczącej lamp jest dobrym wyborem we Wrocławiu?

Naszą ofertę kierujemy do klientów z całej Polski, a nabycie lamp naszej produkcji jest możliwe w łatwy sposób poprzez sklep internetowy Lampalampa.pl. Jednak najlepszym rozwiązaniem będzie odwiedzenie naszego showroomu, aby upewnić się, czy nasz wybór był trafny! Oglądając nasze produkty upewnicie się, że wyróżniają się one wysoką jakością, a ponieważ w naszej ofercie znajdziecie wiele rodzajów oświetlenia, w tym lampy wiszące, stołowe, podłogowe oraz kinkiety to wizyta w showroomie da możliwość skompletowania niezbędnego oświetlenia w całości. Każda z naszych lamp charakteryzuje się wyjątkowym stylem i doskonałą funkcjonalnością, co czyni je idealnymi do zastosowania w różnych pomieszczeniach, od kuchni i salonu po sypialnię i biuro. Warto też podkreślić, że są to produkty w 100% polskie, wykonane ręcznie, co tylko podkreśla ich jakość, ale i niepowtarzalność. Używamy wyłącznie naszej autorskiej mieszanki betonu, której idealne dopracowanie zajęło nam kilka lat oraz tysiące prób. Efektem tego jest beton o niepowtarzalnej fakturze, obniżonej wadze oraz zwiększonej wytrzymałości.

Każda z lamp jest wyjątkowym egzemplarzem, który doda stylu w danym pomieszczeniu. Są one dostępne w różnych wariantach kolorystycznych, co pozwala na dopasowanie ich do indywidualnych preferencji i stylu aranżacji wnętrza. Odwiedź nasz showroom we Wrocławiu, wybierz model dla siebie i zamów w jednym z kilkunastu dostępnych kolorów.