NOWOŚĆ 2023!

Lampa Jubi to jedna z tegorocznych nowości w naszej serii lamp podłogowych. Jej wyjątkowość polega na zastosowaniu dwóch materiałów, które od dłuższego czasu stały się integralną częścią naszych projektów — aluminium oraz betonu architektonicznego. Te elementy wspólnie formują spójną, minimalistyczną całość, jednocześnie oferując użytkownikowi delikatną możliwość personalizacji.

Dzięki smukłej formie i głębokiemu czarnemu kolorowi aluminiowej konstrukcji lampa staje się niezwykłym akcentem dekoracyjnym, który bez problemu dopasujesz do większości przestrzeni. Zarówno środek klosza, jak i podstawa lampy, wykonane są z betonu, dając możliwość dostosowania kolorystyki do osobistych upodobań.

Lampa jest dostępna w dwóch wersjach:
  • Jubi 150 (o wysokości 150 cm)
  • Jubi 200 (o wysokości 200 cm)
Parametry:

Źródło światła: LED 18W, ~3000K (ze ściemniaczem na przewodzie)
Czarny kabel zasilający – 180 cm

Projekt: 2023, Cezary Zadorożny

JAK KUPIĆ? KUP PRZEZ INTERNET MODELE 3D

Co wyróżnia ten produkt?

Lampa Jubi wyróżnia się swoją prostą, minimalistyczną formą i intensywnym, głębokim czarnym kolorem aluminiowej konstrukcji. Ten wyrazisty, a zarazem uniwersalny element dekoracyjny doskonale harmonizuje z różnorodnymi przestrzeniami. Poza podstawą, lampa posiada także komponenty z betonu umieszczone wewnątrz klosza. To istotne rozwiązanie daje możliwość subtelnej personalizacji kolorystyki zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Jubi występuje w dwóch wersjach o różnej wysokości, co umożliwia jej dopasowanie do różnych pomieszczeń i potrzeb użytkownika.

Należy podkreślić, że wszystkie elementy betonowe w lampie są ręcznie odlewane z betonu o specyficznych właściwościach, charakterystycznych dla naszej marki. Ponadto, większość niezbędnych komponentów do produkcji lampy Jubi pochodzi z Polski, a dokładniej z okolic naszej manufaktury we Wrocławiu. Dzięki temu podejściu wspieramy lokalnych przedsiębiorców, a jednocześnie przyczyniamy się do zmniejszenia śladu węglowego.

Wybierz idealny kolor

Zarówno podstawa, jak i wnętrze klosza wykonane są z betonu architektonicznego, co umożliwia wybór koloru zgodnie z indywidualnym gustem. W naszym asortymencie znajdziesz ponad 10 starannie wyselekcjonowanych barw, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Aluminiowa konstrukcja lampy, utrzymana w czarnym odcieniu (Jet Black), zapewnia łatwe dopasowanie dodatkowego akcentu kolorystycznego.

podstawowe kolory betonu

Paleta barw podstawowych obejmuje 11 kolorów betonu barwionego w masie.
Zawiera szeroką gamę barw achromatycznych, które wpasują się idealnie w większość projektów wnętrz.
Została uzupełniona modnymi kolorami, które będą stanowiły doskonały akcent kolorystyczny.
Połączą się także idealnie z pozostałymi paletami kolorów z oferty Loftlight.

Beton może prezentować różny stopień nasycenia barwy na jednym elemencie.
Jest to naturalny efekt ręcznego procesu wytwarzania naszych produktów, dzięki temu każda nasza lampa jest jedyna w swoim rodzaju.
Elementy z betonu z różnych partii mogą mieć nieznacznie inne wybarwienie.

blue_concrete
blue
natural
grey
anthracite_concrete
anthracite
black_concrete
black
chocolate_concrete
chocolate
asparagus_concrete
asparagus
ocher_concrete
ochre
sand_concrete
sand
rose_concrete
rose
terra red_concrete
terra

Beton PREMIUM - NAVY

Paleta barw premium powstała z myślą o szlachetnych kolorach, których stworzenie wymaga użycia drogich i trudno dostępnych pigmentów.
Paleta została zapoczątkowana przez kolor tak piękny, że nie mogliśmy wykluczyć go z produkcji ze względu na koszty.
Nazwa koloru Navy idealnie odzwierciedla nastrój tej barwy, jest jak ocean miejscami spokojny, harmonijny ale także ciemny, wzburzony i po prostu piękny.

navy

Możesz też polubić …

Stork

Wysokość: 122 cm
 

Konko Floor

Średnica: 30 cm
Wysokość: 160 cm