NOWOŚĆ 2023/2024!

Lampa Jubi to jedna z tegorocznych nowości w naszej serii lamp podłogowych. Jej wyjątkowość polega na zastosowaniu 3 materiałów — aluminium, betonu oraz orzecha amerykańskiego. Te elementy wspólnie formują spójną, minimalistyczną całość, jednocześnie oferując użytkownikowi delikatną możliwość personalizacji. Nowością w ofercie jest Orzech Amerykański, który w lampie Jubi może być zastosowany jako element klosza oraz jako podstawa lampy, wymiennie z elementami betonowymi

Dzięki smukłej formie i głębokiemu czarnemu kolorowi aluminiowej konstrukcji lampa staje się niezwykłym akcentem dekoracyjnym, który bez problemu dopasujesz do większości przestrzeni. Zarówno środek klosza, jak i podstawa lampy, wykonane są z betonu, dając możliwość dostosowania kolorystyki do osobistych upodobań.

Lampa jest dostępna w 3 rozmiarach oraz 3 opcjach wykończeniowych: Jubi, Jubi Walnut, Jubi Wood
  • Jubi 150 | h 150cm
  • Jubi 200 | H 200cm
  • Jubi 240 | H 240cm 
Parametry:

Źródło światła: LED 18W, ~3000K (ze ściemniaczem na przewodzie)
Czarny kabel zasilający – 180 cm

Projekt: 2023/24, Cezary Zadorożny

JAK KUPIĆ? KUP PRZEZ INTERNET MODELE 3D

Co wyróżnia ten produkt?

Lampa Jubi wyróżnia się swoją prostą, minimalistyczną formą i intensywnym, głębokim czarnym kolorem aluminiowej konstrukcji. Ten wyrazisty, a zarazem uniwersalny element dekoracyjny doskonale harmonizuje z różnorodnymi przestrzeniami. Poza podstawą, lampa posiada także komponenty z betonu lub orzecha amerykańskiego umieszczone wewnątrz klosza. To istotne rozwiązanie daje możliwość subtelnej personalizacji kolorystyki zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Jubi występuje w trzech wysokościach, co umożliwia jej dopasowanie do różnych pomieszczeń i potrzeb użytkownika, a jej ruchoma główka pozwala na ukierunkowanie światła w wybranym kierunku.

Należy podkreślić, że wszystkie elementy betonowe w lampie są ręcznie odlewane z betonu o specyficznych właściwościach, charakterystycznych dla naszej marki. Ponadto, większość niezbędnych komponentów do produkcji lampy Jubi pochodzi z Polski, a dokładniej z okolic naszej manufaktury we Wrocławiu. Dzięki temu podejściu wspieramy lokalnych przedsiębiorców, a jednocześnie przyczyniamy się do zmniejszenia śladu węglowego.

JAK SKOMPONOWAĆ WŁASNĄ LAMPĘ?

Wybór idealnej kompozycji należy rozpocząć od wyboru wysokości lampy. Do dyspozycji są 3 wysokości: 150cm, 200cm oraz 240cm.
 
Drugim elementem, który musi zostać wybrany jest dekoracyjny rant zamontowany wewnątrz klosza. Może on być wykonany z betonu, a wtedy mamy do dyspozycji pełną paletę kolorów. Jeśli jednak wybór padnie na Orzech Amerykański, otrzymujemy niezwykle elegancki detal, który w zależności od drewna może się nieznacznie różnić pod względem ułożenia słojów oraz wybarwienia.
 
Ostatnim elementem, który podlega wyborowi jest rodzaj podstawy, jeśli w kloszu lampy będzie umieszczony element betonowy, wtedy podstawa również będzie wykonana z betonu w tym samym kolorze – Jubi. Natomiast jeśli w kloszu znajduje się Orzech Amerykański, wtedy do wyboru są 2 rodzaje podstawy. Pierwsza opcja to przepięknie wykończona, solidna podstawa w całości wykonana z Orzecha Amerykańskiego – Jubi Walnut. Drugą opcją jest nadająca jeszcze większej lekkości, smukła stalowa podstawa w kolorze czarnym na delikatnych nóżkach z Orzecha Amerykańskiego, które sprawiają, że lampa wygląda jakby unosiła się lekko nad ziemią – Jubi Wood.
 
Aluminiowa konstrukcja lampy, utrzymana jest w kolorze czarnym (Jet Black), zapewnia to łatwe dopasowanie dodatkowego akcentu kolorystycznego.
 

podstawowe kolory betonu

Paleta barw podstawowych obejmuje 13 kolorów betonu barwionego w masie.
Zawiera szeroką gamę barw achromatycznych, które wpasują się idealnie w większość projektów wnętrz.
Została uzupełniona modnymi kolorami, które będą stanowiły doskonały akcent kolorystyczny.
Połączą się także idealnie z pozostałymi paletami kolorów z oferty Loftlight.

Beton może prezentować różny stopień nasycenia barwy na jednym elemencie.
Jest to naturalny efekt ręcznego procesu wytwarzania naszych produktów, dzięki temu każda nasza lampa jest jedyna w swoim rodzaju.
Elementy z betonu z różnych partii mogą mieć nieznacznie inne wybarwienie.

blue_concrete
blue
natural
grey
anthracite_concrete
anthracite
black_concrete
black
asparagus_concrete
asparagus
BEAN_CONCRETE
BEAN
ocher_concrete
ochre
sand_concrete
sand
rose_concrete
rose
chocolate_concrete
chocolate
terra red_concrete
terra
PEACH

Beton PREMIUM - NAVY

Paleta barw premium powstała z myślą o szlachetnych kolorach, których stworzenie wymaga użycia drogich i trudno dostępnych pigmentów.
Paleta została zapoczątkowana przez kolor tak piękny, że nie mogliśmy wykluczyć go z produkcji ze względu na koszty.
Nazwa koloru Navy idealnie odzwierciedla nastrój tej barwy, jest jak ocean miejscami spokojny, harmonijny ale także ciemny, wzburzony i po prostu piękny.

navy

MOŻE TEŻ CI SIĘ SPODOBAĆ…

Jubi Pendant

Średnica: 10 cm

Wysokość: 5.8 cm

Konik 220

Dostępna w 29 kolorach!

Wysokość: 220 cm