NOWOŚĆ 2024!

Z dumą prezentujemy kolejną nowość w naszej kolekcji Wood & Glass – kinkiet Blaze. To nowoczesne oświetlenie, które zachwyca prostokątną formą i unikalnym połączeniem drewna orzecha amerykańskiego z piaskowanym szkłem OptiWhite.

Oryginalna koncepcja tego oświetlenia sprawia, że nie jest to typowa lampa – prosta forma zaskakuje efektem harmonijnego zestawienia elementów. Drewno emanuje delikatnością w subtelnym spektrum kolorów, a nietypowe rozmieszczenie włókien i pierścieni nadaje kinkietowi wyjątkowego charakteru.

Dostępny w dwóch wariantach:
  • Blaze 20 – H 20 cm (razem ze szkłem 26,5 cm), W 10,3 cm, D 6,5 cm
    LED 8W
  • Blaze 40 – H 40 cm (razem ze szkłem 53 cm), W 10,3 cm, D 6,5 cm
    LED 16W

Źródło światła: LED 8W lub 16W, ~3000K, wbudowany driver
(ściemnialny – możliwość zakupu bezprzewodowego ściemniacza razem z pilotem zdalnego sterowania)

Projekt: 2024, Cezary Zadorożny

JAK KUPIĆ? KUP PRZEZ INTERNET MODELE 3D

Co wyróżnia ten produkt?

Projekt Blaze to nowoczesne oświetlenie, które wyróżnia się nietypowym połączeniem drewna orzecha amerykańskiego i piaskowanego szkła OptiWhite. Kinkiet Blaze redefiniuje klasyczną formę lampy, prezentując się jako harmonijne połączenie prostokątnej struktury z oryginalnym układem włókien i pierścieni. Drewno emanuje delikatnością, przybierając subtelną paletę kolorów, natomiast nietypowe rozmieszczenie elementów nadaje lampie wyjątkowy charakter.

Projekt Blaze dostępny jest w dwóch wariantach: Blaze 20 o wysokości 20 cm (26,5 cm razem ze szkłem) oraz Blaze 40 o wysokości 40 cm (53 cm razem ze szkłem). Obydwa modele wyposażone są w energooszczędne źródła światła LED o mocy 8W i 16W, z temperaturą barwową ~3000K. Wbudowany driver umożliwia łatwą instalację, a opcja ściemniania zapewnia regulację intensywności światła. 

MOŻE TEŻ CI SIĘ SPODOBAĆ…

Bugie

Średnica: 15 cm | 23 cm

Grubość: 4.5 cm

Jubi Pendant

Średnica: 10 cm

Wysokość: 5.8 cm