WOOD & GLASS COLLECTION

Blaze

Wysokość: 20 cm | 40 cm

Szerokość: 10.3 cm

Bugie

Średnica: 15 cm | 23 cm

Grubość: 4.5 cm

SLIGHT LIGHT COLLECTION

Aeroplan Wall

Średnica: 32 cm / 47 cm / 60 cm
Wysokość: 6,5 cm

Matuba Wall

Średnica: 4,5 cm
Wysokość: 14 cm

Matuba Wall LED

Średnica: 4,5 cm
Wysokość: 14 cm

Bola Bola Wall

Średnica: 9 cm
Wysokość: 9-45 cm

Bola Bola Wall LED

Średnica: 9 cm
Wysokość: 9-45 cm

CONCRETE COLLECTION

 
KINKIETY BETONOWE LOFTLIGHT

Chcemy Ci z dumą zaprezentować nasze najlepsze produkty, czyli kolekcję innowacyjnych i nowoczesnych kinkietów betonowych, przeznaczonych do zastosowania wewnątrz oraz na zewnątrz. Niepowtarzalne wzornictwo i oryginalna technologia produkcji sprawiły, że nasze produkty zostały docenione podczas jednego z najważniejszych wydarzeń branżowych. W konkursie Red Dot Design Award 2022 nagrodzona została jedna z naszych najciekawszych i jednocześnie nieco egzotycznych propozycji połączenia surowego w wyrazie betonu, przełamanego ciepłem drewna tekowego, czyli kinkiet ConTeak projektu Cezarego Zadrożnego. Warto jednak, żebyś dowiedział się, dlaczego nasze lampy i kinkiety są tak wyjątkowe, jak o nich mówią.

Przejrzyj naszą kolekcję ręcznie wykonanych kinkietów betonowych.

Wszystkie modele produkowane są ręcznie w Polsce – w wybranym kolorze.

Jeśli potrzebujesz pomocy w dobraniu konkretnych modeli lub rozwiązań – skontaktuj się z nami.

 

ConTeak

Wysokość: 24,5 cm
Szerokość: 12,5 cm

ConTeak Outdoor IP65

Wysokość: 24,5 cm
Szerokość: 12,5 cm

Orto Mini

Wysokość: 15 cm
Szerokość: 10 cm

Orto Outdoor IP65

Wysokość: 24 cm
Szerokość: 10 cm

Orto Teak

Wysokość: 24 cm
Szerokość: 10 cm

Orto

Wysokość: 24 cm
Szerokość: 10 cm

Irma

Wysokość: 22,5 cm
Szerokość: 13 cm

Rulon

Wysokość: 22,5 cm
Szerokość: 13 cm

Kalla Wall

Wysokość: 40 cm
Szerokość: 10 cm

Febe Wall

Wysokość: 24 cm
Szerokość: 10 cm

Concrete Line Wall

Wysokość: 7,5 cm
Szerokość: 106 cm
Sprawdź również inne RODZAJE LAMP…

Po pierwsze: innowacyjna technologia

Cieszymy się, mogąc oferować produkty jedyne w swoim rodzaju. Wszystko dzięki specjalnie opracowanemu składowi betonu, z którego ręcznie produkujemy nasze kinkiety betonowe. Opracowana przez nas receptura pozwala uzyskać znacznie lżejszy i odporniejszy na uszkodzenia i warunki atmosferyczne materiał, który doskonale prezentuje się zarówno wewnątrz, jak i w aranżacjach outdoorowych. Efektem jest nie tylko oryginalna, nie do podrobienia tekstura, ale także za każdym razem oryginalna faktura, właśnie dzięki ręcznemu procesowi produkcji: odlewaniu betonu w specjalne formy, szlifowaniu i montażowi. Nasza kolekcja to małe dzieła sztuki, jakich nie znajdziesz nigdzie indziej na rynku, pozwalające podkreślić indywidualny wyraz i charakter pomieszczeń oraz domową, przyjemną atmosferę, jaka panuje wewnątrz nich. Nasze kinkiety dają światło, w którego blasku chcesz spędzać wszystkie najlepsze chwile ze swoimi bliskimi.

Po drugie, niepowtarzalny design

Niespotykana dotąd technologia produkcji to nie wszystko, co mamy Ci do zaoferowania. Zdobyta w tym roku nagroda za design jedynie utwierdza nas w przekonaniu, że oddajemy do Twoich rąk lampy absolutnie wyjątkowe, jak Ty i dom, w którym mieszkasz.

Kinkiety betonowe, minimalistyczne w ujęciu i dość szorstkie i surowe w wyrazie, paradoksalnie przydają wnętrzu domowego ciepła i atmosfery przytulności. Dodatek egzotycznych gatunków drewna przydaje ponadczasowej, uniwersalnej elegancji i szyku, pozwalając dopasować produkt do dowolnie urządzonego i zaaranżowanego wnętrza i dowolnej stylistyki. Każda lampa jest starannie opracowywana manualnie, rzemieślniczo, z dbałością o najmniejszy detal. Dzięki takiemu procesowi nigdy nie powstaną dwa identyczne produkty, każdy będzie jedyny w swoim rodzaju i w ten sposób też będzie się prezentował, tworząc na ścianach swój własny, niepowtarzalny taniec cieni.

Po trzecie, możliwość personalizacji

Wierzymy, że piękny dom to miejsce, w którym sam decydujesz o wszystkim, również o wyglądzie dodatków, nadających wnętrzu ostatecznego szlifu. Dlatego oferowane kinkiety betonowe można dowolnie personalizować, dobierając wedle własnego uznania kolorystykę – jedną z aż dziewięciu barw do wyboru, ale też rodzaj kabla, a nawet żarówki. To kolejny sposób na otrzymanie jeszcze bardziej nietuzinkowego oświetlenia, odpowiadającego dokładnie Twoim oczekiwaniom. Również tylko Ty decydujesz, gdzie będziesz chciał zainstalować nasze oświetlenie i czy będzie to sypialnia czy taras. Najwyższej jakości wykończenie oraz wyposażenie wersji outdoor w IP65, które daje najwyższy stopień ochrony, pozwalają na maksymalnie szerokie zastosowanie proponowanych kinkietów niezależnie od warunków atmosferycznych, a uniwersalna forma nie determinuje ich ostatecznego przeznaczenia.

Dlaczego warto wybrać nasze kinkiety betonowe?

Oddajemy do Twoich rąk naszą najlepszą kolekcję kinkietów betonowych wierząc, że udekoruje i uzupełni Twój dom dokładnie w taki sposób, o jakim marzysz. Będą stanowiły doskonały dodatek do już posiadanego oświetlenia, wyodrębnią i nadadzą magii najważniejszym dla Ciebie miejscom w domu. To dzięki nim chętniej zasiądziesz przed kominkiem, w fotelu z dobrą książką czy dłużej będziesz z uśmiechem spędzać czas na tarasie. To również doskonały sposób na wyodrębnienie poszczególnych stref w loftach i mieszkaniach stawiających na otwartą przestrzeń i minimum zabudowy. Gra świateł i cieni, jaka odbywa się za pomocą naszych kinkietów, to teatr, który wciąga każdego widza i nigdy się nie nudzi. To element dający ciepło i nadzieję, atmosferę, pozwalający się wyciszyć po ciężkim dniu i nabrać oddechu. To piękno, które możesz mieć zawsze blisko siebie.