NOWOŚĆ 2024!

Bosca to wyjątkowa lampa wisząca, skomponowana z pojedynczej stalowej kuli oraz dwóch mosiężnych elementów dekoracyjnych umieszczonych nad nią. Cała lampa jest malowana proszkowo w jednym z odcieni z naszej różnorodnej palety kolorystyczne. Zapewnia to idealne pokrycie najmniejszych detali i niezwykłą trwałość. Ta nowa interpretacja to kolejny rozdział w historii jednego z naszych najbardziej cenionych projektów, który nie wymaga już specjalnego przedstawienia. Tym razem także elementy mosiężne przeszły proces malowania, nadając lampie spójny, estetyczny wygląd.

Warto podkreślić, że lampa jest dostępna również w wersji z pokryciem velvetowym, gdzie każdy milimetr jej powierzchni zyskuje niezwykłą elegancję, co całkowicie zmienia charakter lampy. Co więcej, Bosca oferuje wiele możliwości konfiguracji. Istnieje opcja stworzenia wersji “multi”, gdzie różnorodne wykończenia oraz odpowiednia liczba kloszy mogą znaleźć się na jednej okrągłej lub podłużnej podsufitce, kreując tym samym wyjątkowy taniec światła i cieni.

Parametry:

Źródło światła: LED 6W, ~3000K (ściemnialny)
Czarny kabel w oplocie bawełnianym – 120 cm
Stalowa podsufitka malowana proszkowo w kształcie półkuli

Projekt: 2024, Cezary Zadorożny

JAK KUPIĆ? KUP PRZEZ INTERNET MODELE 3D

Co wyróżnia ten produkt?

Projekt Bosca wyróżnia się swoją wyjątkową koncepcją, gdzie jedna stalowa kula z dwoma eleganckimi elementami mosiężnymi tworzą zgrany, designerski duet. Malowana proszkowo struktura odzwierciedla estetykę jednego z naszych najbardziej cenionych projektów, a mosiężne elementy, poddane temu samemu procesowi, dodają lampie spójny, harmonijny wygląd.

Niebanalnym akcentem jest dostępność Bosca w wersji z aksamitnym wykończeniem, nadającym lampie niezwykłą elegancję i subtelność, co całkowicie odmienia jej charakter. Co więcej, Bosca oferuje wiele możliwości konfiguracji, umożliwiając stworzenie wyjątkowej kompozycji światła i cienia. Opcja “multi” pozwala na eksperymentowanie z różnorodnymi wykończeniami i ilością kloszy, co tworzy niepowtarzalny taniec światła. Zestawiona z czarnym kablem o długości 120 cm oraz stalową, malowaną proszkowo podsufitką w kształcie półkuli, Bosca staje się nie tylko źródłem światła, ale również wyjątkowym elementem designu, dopełniającym każde wnętrze.

Warto podkreślić, że wszystkie komponenty są pozyskiwane od dostawców z naszego regionu, co gwarantuje wysoką jakość oraz wspiera rozwój lokalnej społeczności. Nasze zaangażowanie w wspieranie miejscowych firm oraz troska o ekologię stanowią fundamentalne elementy naszej filozofii.

Wybierz idealny kolor

Bosca fascynuje różnorodną paletą kolorystyczną, gdzie stalowa kula oraz mosiężne elementy dekoracyjne są poddawane procesowi malowania proszkowego. To otwiera szerokie możliwości dostosowania wyglądu lampy. Oferujemy odcienie z palety wykończeń matowych Pantone, delikatnie perłowe wykończenia z palety Anode Effect, oraz lśniące kolory, takie jak Black Piano czy Chrome Effect. Opcja wyboru jednego z naszych ekskluzywnych kolorów z palety struktur Velvet dodaje lampie wyjątkowej elegancji i niepowtarzalności.
 

Kolory matowe

Specjalnie wyselekcjonowana paleta barw z katalogu kolorów marki Pantone.
Wszystkie odcienie zostały dobrane w taki sposób by dobrze prezentować się razem oraz jako pojedyncze akcenty kolorystyczne.
Wszystkie powłoki malowane proszkowo w tych wybarwieniach mają aksamitnie matową powierzchnię i są dostępne w całej kolekcji Slight Light.

PANTONE®19-0303 TPGJet Black
PANTONE®11-0601 TPGBright White
PANTONE®14-4307 TPGWinter Sky
PANTONE®19-3928 TPGBlue Indigo
PANTONE®18-3817 TPXHeron
PANTONE®18-1404 TPGSparrow
PANTONE®17-1500 TPGSteeple Gray
PANTONE®14-1106 TPGPeyote
PANTONE®14-0418 TPXBog
PANTONE®17-6323 TPGHedge Green
PANTONE®14-0827 TPGDusky Citron
PANTONE®14-1116 TPGAlmond Buff
PANTONE®15-1433 TPXPapaya Punch
PANTONE®18-1343 TPGAuburn
PANTONE®18-1550 TPGAurora Red
PANTONE®16-1508 TPGAdobe Rose

kolory błyszczące

Paleta kolorów błyszczących składa się z 2 części, Piano oraz Effect.
Kolory Piano to idealnie gładkie powierzchnie równomiernie odbijające światło dostępne zamiennie z kolorami matowymi.
Wykończenie Effect to powierzchnie wymagające dłuższego procesu, a co za tym idzie dostępne jako opcja dodatkowa.
Są one inspirowane metalami dostępnymi w naszej ofercie i powstały na skutek popularności polerowanego ręcznie mosiądzu czy stali.
Dzięki użyciu proszkowej powłoki, kolor nigdy nie zblednie ani nie utleni się, a dodatkowo jesteśmy w stanie pokryć nim każdą lampę z kolekcji Slight Light! 

Kolory : Black Piano, White Piano oraz Chrome są barwami wybranymi z Palety Pantone.

black piano
black piano
white piano
white piano
chrome effect
chrome effect
gold effect
gold effect

anode effect

Paleta Anode Effect obejmuje 9 kolorów o delikatnie perłowym wykończeniu. Barwy powstały na skutek inspiracji efektem anodowania metali.
Zostały dobrane w taki sposób by idealnie łączyć się ze sobą niezależnie od konfiguracji, będą dobrze wyglądały w zestawieniu kontrastowym,
triadzie, a także prezentowane wszystkie razem.

NATURA_anode
Natura
PEARL BEIGE_anode
pearl beige
STERLING
BLACK_anode
black
SAPPHIRE_anode
sapphire
MALACHITE_anode
malachite
CHAMPAGNE_anode
champagne
LOTUS_anode
LOTUS
AUBERGINE

velvet

Paleta Velvet obejmuje 5 kolorów miękkiej i miłej w dotyku powłoki.
Dobrane barwy idealnie komponują się z betonem oraz innymi wykończeniami.
Struktura Velvet zastosowana na dużych lampach sprawi, że wnętrze zyska na przytulności.
Powierzchnia jest łatwa w czyszczeniu, a lampy velvet idealnie sprawdzą się w sypialni, salonie czy jadalni.

Velvet Black
black
velvet olive grey
olive grey
velvet olive
OLIVE
velvet peyote
CAMEL
velvet cold grey
COLD grey

MOŻE TEŻ CI SIĘ SPODOBAĆ…

Dracula Chandelier

Średnica: 118 cm

Wysokość: 220 cm

Bola Queen

Średnica: 9 cm

Wysokość: 31 cm | 35 cm