NOWOŚĆ 2024!

Witaj w podróży przez historię z naszym najnowszym dziełem – Daisy. Elastyczna tuba LED o imponującej długości 5 metrów, ozdobiona pięknymi kulkami z piaskowanego szkła, dostępna w wersji z misternie przeplatanymi kulami z surowego orzecha amerykańskiego, prezentuje się niezwykle zjawiskowo.

Nazwa lampy jest ukłonem w stronę historii, nawiązując do postaci Daisy von Pless, księżnej pszczyńskiej, hrabiny von Hochberg, baronowej na Książu. Ta wyjątkowa kobieta, uwieczniona w annałach historii ze względu na swoją niepowtarzalną klasę, była nieodłącznie związana z legendarnym perłowym naszyjnikiem, który zdobił jej szyję. Nasz projekt lampy czerpie z tego symbolu elegancji, przenosząc do wnętrza nie tylko światło, lecz także monumentalną dawkę klasy. Design oparty na kształcie tego kilkumetrowego naszyjnika stanowi hołd dla dziedzictwa Daisy von Pless, wprowadzając do przestrzeni wyjątkowy urok i wyrafinowanie. Precyzyjne wykonanie oraz możliwość personalizacji długości i wyboru materiałów sprawiają, że każda lampa Daisy jest jak unikatowy klejnot, doskonale oddający styl księżnej von Pless. Daisy to opowieść o elegancji, historii i nieśmiertelnej klasie. 

Parametry:

Długość standardowa: 5 m | 56 kul o średnicy 9cm
Źródło światła: Elastyczna tuba LED, IP67
1m: 20W, 1109 lm, ~3000K, 80Ra, 360*, 50 000h
(lampa wyposażona w sterownik oraz ściemniacz)

Projekt: 2024, Cezary Zadorożny

JAK KUPIĆ? KUP PRZEZ INTERNET MODELE 3D

Co wyróżnia ten produkt?

Daisy to nietuzinkowe doświadczenie światła, które wykracza poza konwencje tradycyjnych lamp. Jej prawdziwym wyróżnikiem jest niezwykła możliwość personalizacji, tworząca połączenie unikalnego wzornictwa z funkcjonalnością, zdolne przyciągnąć wzrok nawet najbardziej wymagających miłośników designu.

Niewątpliwym wyróżnikiem jest fakt, że źródło światła posiada klasę szczelności IP67, co oznacza, że Daisy z powodzeniem można zainstalować w przestrzeniach zewnętrznych, osłoniętych od deszczu.

Ta lampa nie ogranicza się jedynie do oświetlania pomieszczenia. Daisy transformuje przestrzeń, dodając elegancji i wyraźnie wydzielając się jako centralny punkt aranżacyjny. Starannie zaprojektowana i wykonana z najwyższej jakości materiałów, wnosi do pomieszczenia wyjątkowy klimat i styl, tworząc niezapomniane wrażenia estetyczne. Dzięki długim stalowym linkom mocującym lampa może być montowana w dowolny sposób tworząc gładko falujące linie.

Jak skomponować własną lampę?

Daisy może podlegać customizacji, rozpoczynając od wyboru rodzaju szkła, kończąc na długości lampy.

Pierwszym wyborem jest rodzaj wykorzystanego dmuchanego szkła, do dyspozycji klienta jest: szkło piaskowane, Opal White Mat oraz Opal White Gloss.

Następnym krokiem jest wybór długości lampy, standardowo ma ona 500 cm, jednak ta długość może zostać skrócona lub wydłużona na zlecenie klienta.

Ostatnim krokiem jest wybór czy lampa ma zostać skomponowana jedynie ze szklanych kul czy część z nich ma zostać zastąpiona przez pięknie usłojony delikatnie wypolerowany Orzech Amerykański.

MOŻE TEŻ CI SIĘ SPODOBAĆ…

Woodoo

Średnica: 9 cm

Wysokość: 9 cm | 18 cm | 27 cm | 36 cm

Longa Vertical

Średnica: 8 cm

Wysokość: 53 cm | 103 cm | 153 cm | 203 cm