NOWOŚĆ 2023!

Lampa wisząca Hidalgo to nasz najnowszy projekt, który znacząco wybija się swoim innowacyjnym i wyjątkowym designem. Jej wygląd nie tylko przyciąga wzrok, ale także stanowi inspirujące połączenie nowatorskiej koncepcji oświetlenia.

Projekt Hidalgo zaczyna się od górnej tuby, która nadaje lampie współczesnego sznytu. Głębiej w kloszu odkrywamy półokrągłą, otwartą sferę, której dolna część została delikatnie wykończona piaskowaną pokrywą ze szkła. Ta subtelna szklana powierzchnia nadaje lampie finezji oraz rozprasza światło, tworząc przyjemny, delikatny efekt wizualny. Ostatecznym detalem jest kolejna tuba, przymocowana od spodu, która dodaje lampie akcentu dekoracyjnego, a także ma praktyczne zastosowanie.

Lampa Hidalgo posiada dwa niezależne źródła światła; Główny, mocniejszy LED o mocy 14W zapewnia intensywne oświetlenie o temperaturze barwowej ~2700K. Mniejszy LED o mocy 6W (~3000K), umieszczony w dolnej tubie, pełni głównie funkcję dekoracyjną, nadając lampie wyjątkowego uroku.

Parametry:

Wymiary: Ø 15 cm, H 30 cm
Niezależne źródła światła: 1x LED 6W, ~3000K + 1x LED 14W, ~2700K
(brak możliwości ściemniania / możliwość podłączenia włącznika świecznikowego)

Projekt: 2023, Cezary Zadorożny

JAK KUPIĆ? KUP PRZEZ INTERNET MODELE 3D

Co wyróżnia ten produkt?

Projekt wyróżnia się unikalnym połączeniem trzech kluczowych elementów i szeroką paletą dostępnych kolorów, osiąganą dzięki zastosowaniu aluminium malowanego proszkowo. To sprawia, że personalizacja lampy jest praktycznie nieograniczona. Stanowi to doskonałą propozycję dla tych, którzy pragną stworzyć oświetlenie, które doskonale odzwierciedla ich wizję i idealnie współgra z wystrojem ich wnętrza.

Należy również podkreślić, że elementy aluminiowe pochodzą od naszych regionalnych dostawców, co zapewnia nie tylko jakość, ale także wsparcie dla lokalnych przedsiębiorców. Nasze zobowiązanie do wspierania lokalnej społeczności i troska o środowisko stanowią integralną część naszej filozofii.

WNĘTRZA NASZYCH KLIENTÓW ORAZ NIEZWYKŁE PROJEKTY

Hidalgo w połączeniu kolorów Steeple Grey oraz Adobe Rose, w towarzystwie Primitivo Concrete w kolorach Sand i Anthracite.
proj. Marta Meresińska

Studio Niebyle

Wybierz idealny kolor

Hidalgo oferuje szeroki wybór kolorów, dostępnych zarówno w jednokolorowej, jak i dwukolorowej wersji lampy. Aluminium, jako główny materiał, poddawane jest procesowi malowania proszkowego, co otwiera szerokie możliwości personalizacji. Można wybrać spośród matowych kolorów z katalogu marki Pantone, palety Anode Effect z 6 perłowymi wykończeniami, a także połyskujących barw, takich jak Black Piano czy Chrome Effect.

Kolory matowe

Specjalnie wyselekcjonowana paleta barw z katalogu kolorów marki Pantone.
Wszystkie odcienie zostały dobrane w taki sposób by dobrze prezentować się razem oraz jako pojedyncze akcenty kolorystyczne.
Wszystkie powłoki malowane proszkowo w tych wybarwieniach mają aksamitnie matową powierzchnię i są dostępne w całej kolekcji Slight Light.

PANTONE®19-0303 TPGJet Black
PANTONE®11-0601 TPGBright White
PANTONE®14-4307 TPGWinter Sky
PANTONE®19-3928 TPGBlue Indigo
PANTONE®18-3817 TPXHeron
PANTONE®18-1404 TPGSparrow
PANTONE®17-1500 TPGSteeple Gray
PANTONE®14-1106 TPGPeyote
PANTONE®14-0418 TPXBog
PANTONE®17-6323 TPGHedge Green
PANTONE®14-0827 TPGDusky Citron
PANTONE®14-1116 TPGAlmond Buff
PANTONE®15-1433 TPXPapaya Punch
PANTONE®18-1343 TPGAuburn
PANTONE®18-1550 TPGAurora Red
PANTONE®16-1508 TPGAdobe Rose

anode effect

Paleta Anode Effect obejmuje 9 kolorów o delikatnie perłowym wykończeniu. Barwy powstały na skutek inspiracji efektem anodowania metali.
Zostały dobrane w taki sposób by idealnie łączyć się ze sobą niezależnie od konfiguracji, będą dobrze wyglądały w zestawieniu kontrastowym,
triadzie, a także prezentowane wszystkie razem.

NATURA_anode
Natura
PEARL BEIGE_anode
pearl beige
STERLING
BLACK_anode
black
SAPPHIRE_anode
sapphire
MALACHITE_anode
malachite
CHAMPAGNE_anode
champagne
LOTUS_anode
LOTUS
AUBERGINE

kolory błyszczące

Paleta kolorów błyszczących składa się z 2 części, Piano oraz Effect.
Kolory Piano to idealnie gładkie powierzchnie równomiernie odbijające światło dostępne zamiennie z kolorami matowymi.
Wykończenie Effect to powierzchnie wymagające dłuższego procesu, a co za tym idzie dostępne jako opcja dodatkowa.
Są one inspirowane metalami dostępnymi w naszej ofercie i powstały na skutek popularności polerowanego ręcznie mosiądzu czy stali.
Dzięki użyciu proszkowej powłoki, kolor nigdy nie zblednie ani nie utleni się, a dodatkowo jesteśmy w stanie pokryć nim każdą lampę z kolekcji Slight Light! 

Kolory : Black Piano, White Piano oraz Chrome są barwami wybranymi z Palety Pantone.

black piano
black piano
white piano
white piano
chrome effect
chrome effect
gold effect
gold effect
MOŻE TEŻ CI SIĘ SPODOBAĆ…

Longa Vertical

Średnica: 8 cm
Długość: 53 cm / 103 cm / 153 cm / 203 cm

Kalla Powder

Średnica: 5,5 cm
Długość: 23 cm / 33 cm / 53 cm / 73 cm / 97 cm / 123 cm